Gwarantujemy bezpieczne zakupy. Wysyłka powyżej 500zł Gratis!

Płatności

PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:
Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera.
Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego:
YES COLLECTION
UL.STAROMIEJSKA 12
40-013 KATOWICE
Nr konta: 
68 1090 1186 0000 0001 2049 2406

Santander Bank Polska SA

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty potwierdzenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie może zostać anulowane, po uprzednim poinformowaniu Klienta.


1. Płatność kartą kredytową lub inna płatność elektroniczna.
Autoryzacji płatności on-line oraz płatności kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych on-line PAYEEZY szybki przelew POLCARD lub PayPal, Przelewy24, PayU oraz Blue Media S.A.Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu elektronicznego, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w e-sklepie dokonywane są za pośrednictwem PAYEEZY szybki przelew POLCARD lub PayPal, Przelewy24, PayU oraz Blue Media S.A.., który gwarantuje bezpieczeństwo płatności i dokonuje transakcji na podstawie odrębnych przepisów.
Numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do e-sklepu i nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie odpowiedniego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank. Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności on-line lub kartą kredytową są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu
internetowego yescollection.pl

payu.jpg


Promocje

Informacje

Producenci

  • Yes Collection
    Z tym kuponem -5% Rabatu na paski i torebki Verso -10% Rabatu na rękawiczki -10% Rabatu na kurtki tekstylne damskie i męskie -10% Rabatu na portfele damskie i męskie -10% Rabatu na futra damskie !